Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1OfflineDenis. 

  Posted Mar Apr 01, 2014 6:36 am

Red Quester

Denis.
Red Quester
De ce sa alegi New Generation si nu alt forum de discutii? Image


   Salut! Daca ai rabdare pana la sfarsit, in acest topic iti voi prezenta cateva motive pentru care New Generation este mai interesant si profitabil pentru tine decat alte forumuri concurente.




   In primul rand New Generation nu este genul de forum care iti deschide o reclama la 2 minute, nu iti incalca "spatiul" personal, iti ofera securitate maxima ridicata pentru informatiile tale personale, de asemenea nu foloseste informatiile personale in scopuri personale. 
New Generation iti ofera servicii gratuite (precum promovarea gratuita a forumului tau in categorie speciala, concursuri cu bunuri virtuale sau reale, promovarea site-ului tau prin topic global/banner cu ajutorul tokenilor s.a.m.d.) fata de alte forumuri care pentru aceste servicii trebuie sa platesti bani reali.


  In al 2-lea rand New Generation este cat de original se poate. Iti ofera stiri unice scrie de ziaristii nostri, tutoriale unice, o tema primitoare si accesibila pentru orice novice, categorie in care poti cere orice fel de imagine vrei, propria noastra versiune 'ask.fm', muzica pe gustul tau si versuri pentru aceasta, dueluri ocazional intre "maestrii" photoshop-ului, discutii despre automobile, literatura, gastronomie, sport, calatorii, animale de companie. Iti oferim posibilitatea de a anunta membri forumului daca ai ceva de dat spre vanzare sau chiar daca doresti sa cumperi ceva si cel mai important pentru majoritatea, discutii despre orice fel de joc video posibil. 




  Acestea sunt doar cateva motive pentru care chiar tu ai putea alege de acum New Generation. Daca esti deja membru New Generation dorim sa-ti multumim pentru implicarea ta de orice fel  in activitatea acestuia si timpul dedicat pentru noi.


(c)Acest articol a fost scris de Denis. pentru New Generation.

#2OfflineMinecraft 

  Posted Mar Apr 01, 2014 6:45 am

Membru RedQuest

Minecraft
Membru RedQuest
Frumos articolul si la obiect. Eu unul am ales newgeneration

#3OfflineDaemetrios 

  Posted Mier Apr 02, 2014 5:57 am

Membru RedQuest

Daemetrios
Membru RedQuest
Extraordinar articol ! Felicitari ! De ce sa alegi New Generation si nu alt forum de discutii? 1933861152

#4OfflineContinut sponsorizat 

  Posted


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum