Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1OfflineLukas 

  Posted Vin Aug 30, 2013 12:02 pm

Membru RedQuest

Lukas
Membru RedQuest
[Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. Sword_ARtonlinelover


Este un anime mmorpg . A aparut un joc numit sword art online in tokyo si toti erau inebuniti dupa el , asa ca si-au pus castile de ultravirtual in cap si zican start link s-au conectat , printre ei e si un baiat , pe care in joc il cheama kirito , kirito sa intalnit cu un tip si au jucat impreuna , cand vroiau sa iasa ca sa manance si-au dat seama ca nu aveau butonul de delogare , si asa incepe mica adventura sao.

Tip : Romance , actiune , adventura , extaz , prea bun pentru voi!

Unde il puteti urmari : anime-nolimit , deseneanime , manga kids.

Episoade : 25 [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 4062224789.[Serie terminata]


Da eu si un prieten [il cheama kirito] , suntem oleaca foarte mult obsedati de acest anime pentru ca e unul fantastic .. [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 1933861152 de asta ati vazut [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. Sao_Signature asta si [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. USB2 asta [el are mai multe creatii sao] , ok deci puteti folosi userbaru , si vizionatil , chiar daca nu va plac animeurile , ganditiva doar la poveste , nu va uitati ca cica ce ochi mari au [is adorabili ochi aia [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 4274897278 ] , ok bafta.

#2OfflineRubeus Daemetrios 

  Posted Vin Aug 30, 2013 12:10 pm

Administrator

Rubeus Daemetrios
Administrator
E genial [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 230192599 . Prima oara cand aud de el. O sa ma uit si eu cat de curand ! [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 1933861152

#3OfflineiBulletTheory 

  Posted Sam Aug 31, 2013 3:39 am

Membru RedQuest

iBulletTheory
Membru RedQuest
Nu pot sa cred. Am avut un poster cu tipa aia, si abia acum aflu din ce anime este D: .
O sa ma uit si eu.

#4OfflineLukas 

  Posted Sam Aug 31, 2013 10:27 am

Membru RedQuest

Lukas
Membru RedQuest
E foarte frumos animeu uita-te .
OFF: imi place semnatura

#5OfflinePaRaCeTaMoL 

  Posted Sam Aug 31, 2013 10:44 am

Membru RedQuest

avatar
Membru RedQuest
25 de episoade...[Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 2011794447 apar si alte serii?[Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 1243873211

#6OfflineLukas 

  Posted Sam Aug 31, 2013 10:46 am

Membru RedQuest

Lukas
Membru RedQuest
Se zvoneste de un GGO , nu am spus pentru ca nu vreau sa va fac sperante pripite , se zvonea ca apare vara asta , acum se zvoneste ca apare prin octombrie dar nu va faceti sperante , astia tot amana.

#7OfflineKiritoo :D 

  Posted Dum Sept 01, 2013 2:51 pm

Membru RedQuest

avatar
Membru RedQuest
[Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. ZfbiWLa

huă.

dăă,sao,cel mai tare anime b-).

#8OfflineRubeus Daemetrios 

  Posted Mar Sept 03, 2013 5:48 am

Administrator

Rubeus Daemetrios
Administrator
Lukas a scris:Se zvoneste de un GGO , nu am spus pentru ca nu vreau sa va fac sperante pripite , se zvonea ca apare vara asta , acum se zvoneste ca apare prin octombrie dar nu va faceti sperante , astia tot amana.
Ne poti spune ce inseamna GGO ? [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 340471429 Unii nu stiu, inclusiv eu [Scurta prezentare si Topic oficial] Sword art online. 1200347969

#9OfflineLukas 

  Posted Mar Sept 03, 2013 7:21 am

Membru RedQuest

Lukas
Membru RedQuest
GGO = Gun gale online!

#10OfflineDenis. 

  Posted Mar Sept 03, 2013 7:50 am

Red Quester

Denis.
Red Quester
Frumos, multumim Lukas!

#11OfflineContinut sponsorizat 

  Posted


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum